امروز: شنبه 1397/07/28

Carvansons

Carvansons

گروه تولیدی کاروانسونز، واقع در شمال کشور انگلستان می باشد. این کارخانه سال های متمادی است که به تولید انواع ترکیبات عطری با کیفیت بالا می پردازد و هم اکنون محصولات خود را به سرتاسر نقاط جهان، از جمله اروپا، آسیا و آفریقا صادر می نماید.

کلیه محصولات تولیدی این کارخانه مطابق با استانداردهای IFRA (سازمان بین المللی عطریات) و RIFM  (موسسه تحقیقاتی مواد عطری) می باشد. شعار این کمپانی بزرگ انگلیسی، ارائه محصولاتی در کلاس جهانی و کیفیت و قیمت رقابتی می باشد.

تیم فنی و تحقیقاتی کاروانسونز شامل خبرگان و متخصصانی با دهه ها سال سابقه در زمینه کنترل کیفی و آنالیز مواد می باشد که این کارخانه را قادر نموده است تا طبق تقاضای مشتریان به تولید انواع اسانس های صنعتی و طبیعی با کیفیتی روزافزون ادامه دهد.

در زمینه تهیه و توزیع، گروه کارواسونز با شناخت مشتریان و درک صحیحی از نیازهای ایشان، همواره بهترین و مناسب ترین بسته محصولات عطری را با سرعتی بی نظیر در اختیار مصرف کنندگان و قرار می دهد.

محصولات تولیدشده این کارخانه جهت مصارف خانگی، مراقبت های شخصی و کالاهای صنعتی بسیار ایده آل، با کیفیت و مقرون به صرفه می باشد.

جستجوی محصول

جستجوی محصول بر اساس

برنـــــد:
نام عطــر:
رایحه اصلی:
رایحه فرعی:
جنسیت: