امروز: چهارشنبه 1397/07/25

«رسوایی» نام جدید عطر Lanvin

«رسوایی» نام جدید عطر Lanvin طراح شهیر مد Lanvin اول بار در سال 1933 عطر انقلابی و مدرن خود را با نام Scandal (رسوایی) به بازار عرضه نمود. از آن سال تا کنون از این عطر بسیار استقبال شده است و به تبع آن، نسخه های مختلفی از آن به بازار عرضه شده است. اکنون نیز برند عطر و ادکلن لنوین نسخه ای جدید و البته محدود از این عطر را با نام Jeanne Lanvin Scandal برای ارائه در ژانویه 2016 معرفی نموده است. 
عطر ژان لنوین اسکاندال به عنوان رایحه ای هیجان انگیز و دوست داشتنی معرفی شده است که اسانس آن در گروه رایحه های گلی میوه ای ساخته شده است. رایحه های جذاب و تاثیرگذاری که از این عطر ساطع می شود یادآور حس رهایی و آزادی است. این عطر جدید برای زنانی طراحی شده است که روحیه ای مستقل و ستیزه جو دارند؛ کسانی که می خواهند سبک و سیاق منحصر به خود را دنبال کنند. قدرت این گونه زنان در آزادی و حس رهایی آن ها نهفته است، آزادی در تجربه، آزادی در سبک زندگی و آزادی در سبک تفکر!
همان طور که گفته شد، عطر ژان لنوین اسکاندال، ترکیبی از نوع گلی-میوه ای دارد که Anne Flipo آن را خلق نموده است. در این عطر رایحه ی مُشکی عطر اسکاندال را حفظ شده است و در کنار آن لایه ای از رایحه های میوه ای نیز با رایحه مشک پیوند خورده است.
 در این عطر میوه های گلابی، زردآلو و پرتقال اولین رایحه هایی است که به مشام می رسند و در پی آن ها، گل های فریزیا، رز و پئانی (گل صدتومانی) رایحه های خود را به نمایش می گذارند. در پایان، مشک و چوب صندل گرما و ماندگاری عطر جدید اسکاندال را تامین نموده اند. 
این عطر در بطری های شیشه ای صورتی رنگی به حجم 50 میلی لیتر و غلظت  ادوپرفیوم از ابتدای سال نو میلادی به فروش می رسد.

تاریخ درج: 1394/09/04
جستجوی محصول

جستجوی محصول بر اساس

برنـــــد:
نام عطــر:
رایحه اصلی:
رایحه فرعی:
جنسیت: