امروز: جمعه 1397/08/25

کلکسیون جدید عطرهای DKNY

کلکسیون جدید عطرهای DKNY برند DKNY بر آن است تا نسخه های جدیدی از سری عطرهای DKNY Be Delicious را ژانویه 2016 به بازار عرضه نماید. این مجموعه شامل  سه عطر جدید است که این بار با عنوان اصلی Be Electric عرضه می شوند. عطرهای Be Electric همگی با الهام از لامپ های نئونی و تابلوهای تبلیغاتی نئونی که در سطح شهر نیویورک نصب شده اند طراحی شده اند. همچنین مزه های بهاری این شهر همیشه بیدار چاشنی عطر و بوی این سه ادکلن زنانه شده اند.
این سه عطر خوشمزه و نورانی با نام های Citrus Pulse، Bright Crush و Loving Glow روانه ی بازار می شوند.
Citrus Pulse

همان طور که از نام این عطر بر می آید، عطر سیتروس پالس (Citrus Pulse) آکنده از بوی مرکبات و رایحه های گروه سیتروسی است. این عطر با رایحه های خنک و طراوت بخش میوه ای و مرکباتی شلیل، ماندرین و پشن فروت (موسوم به میوه گل ساعتی) آغاز به تراویدن می کند. عطر گل یاس، گل فرانگی پانی و مگنولیا، لایه مرکزی این ادکلن را می سازند و رایحه های چوبی به همراه مشک و بنزوئین پایان بخش هرم رایحه های  عطر سیتروس پالس می باشند.
Bright Crush
 

عطربرایت کراش (Bright Crush) رایحه ای است که طبق اظهار دیزاینر آن، بازتابی است از عشق به اعتماد بنفس و آزادی. ترکیب این عطر، با رایحه های طالبی، ترنج، انگور سیاه و آلو آغاز می شود و در ادامه رایحه گل صدتومانی (پئانی) و فرانگی پانی از آن استشمام می شود. عنبر طلایی، وانیل و چوب های سفید پایان بخش رایحه ی عطر برایت کراش هستند.
Loving Glow
لاوینگ گلو (Loving Glow) عطری زنانه است که با رایحه های انگور، مویز و آناناس درخشش ویژه ای به خود گرفته است. پس از رایحه های میوه ای لایه ی بالایی عطر، گل بنفشه، زردآلو و گل یاس نُت های رایحه میانی لاوینگ گلو را تشکیل می دهند و در انتها، مشک و عنبر و وانیل از این عطر استشمام می شود.


این سه عطر، در بطری های 50 میلی لیتری و با غلظت ادوتوالت قابل خریداری می باشند.
تاریخ درج: 1394/10/12
جستجوی محصول

جستجوی محصول بر اساس

برنـــــد:
نام عطــر:
رایحه اصلی:
رایحه فرعی:
جنسیت: