امروز: جمعه 1397/08/25

نسخه های جدیدی از اینوکتوس و المپیا

نسخه های جدیدی از اینوکتوس و المپیا برند عطر و ادکلن Paco Rabanne سنت عطرهای اقیانوسی خود را با الهام از روح ورزش، رقابت و پیروزی همراه ساخته است. این برند عطر و ادکلن  عطرهای Invictus از سال 2013 و Olympea از سال 2015 را با تکیه بر همین رویکرد روانه ی بازار نموده است. اکنون، دو عطر جدید Invictus Aqua و Olympea Aqua برای ارائه در آغازین روزهای سال 2016 تدارک دیده شده اند. این دو عطر به گونه ای متفاوت، بر خصیصه ی آکوایی و آبی عطرهای پاکو رابان تاکید می کنند. 


عطر اینویکتوس اکوا، با ترکیب پر انرژی گریپ فروت، یوزو و فلفل قرمز آغاز به تراویدن می نماید. در ادامه، رایحه های دریایی با بوی دلنشین گیاهی برگ بنفشه در هم پیچیده می شود و نهایتا، بوی قدرتمند چوب گویاک، در لایه ی پایانی  با رایحه ی عنبرگریس و عنبر چوبی قرین شده است و رایحه ای چوبی و گرم از خود به جا گذاشته است. 

عطر المپیا اکوا، از برند پاکو رابان عطری زنانه به شمار می رود که با خنکای بوی ترنج و رایحه های اقیانوسی و ریزدانه شروع به تراویدن می کند و سپس رایحه ی آن به سمت شکوفه ی زنجبیل رهنمون می شود. وانیل نمکی، عنبر و چوب کشمیر، پایه ی این عطر زنانه اقیانوسی را تشکیل داده اند. 
این دو عطر در شیشه هایی که کاملا به شکل نسخه های اولیه خود هستند قابل خریداری می باشند و تنها تفاوت ظاهری آن ها با نسخه های قبلاز خود در رنگ یخی بطری های این دو عطر است. 
تاریخ درج: 1394/10/01
جستجوی محصول

جستجوی محصول بر اساس

برنـــــد:
نام عطــر:
رایحه اصلی:
رایحه فرعی:
جنسیت: