امروز: جمعه 1397/08/25

بهشت نیلگون، عطر جدید روبرتو کاوالی

بهشت نیلگون، عطر جدید روبرتو کاوالی دیزاینر عطر و ادکلن Roberto Cavalli ، در سال گذشته عطر Paradiso را به عنوان عطری از خانواده رایحه های گلی ارائه نمود. اکنون این برند نسخه ی جدیدی از این عطر را با نام Paradiso Azzurro معرفی نموده است و قرار است ابتدای سال 2016 روانه ی بازار کند.
عطر پارادیزو آزورو با الهام از  درخشش پرتو طلایی در هنگام طلوع خورشید بر فراز آب های آبی دریای مدیترانه خلق شده است. ترکیب جدید دریایی این عطر توسط Louise turner به ثبت رسیده است.
رایحه ی مرکباتی ترنج در ابتدای تراوش این عطر، همراه با رایحه ی اسطخودوس رایحه ای معطر و در عین حال تلخ و تازه از خود به جای می گذارد.  در میانه ی ترکیب عطر پارادیزو آزورو، گلبرگ های لطیف یاس وحشی به تنهایی جلوه گری می کند و رایحه ی خود را به ظهور می رساند. در انتها، سرو و کشمیر، لایه ی پایانی این عطر اروماتیک و گلی را تشکیل می دهد. 

چهره ی تبلیغاتی این عطر زنانه، Edita Vilkeviciute است که در پوسترهای تبلیغاتی عطر Paradiso Azzuro حضور دارد. بطری این عطر هم به شکل الماس است که همسر روبرتو کاوالی، Eva Maria Duringer، آن را طراحی کرده است. 
این عطر در شیشه های 30، 50 و 75 میلی لیتری و با غلظت ادوپرفیوم به فروش می رسد. به همراه این عطر لوسیون بدن و ژل استحمام 150 میلی لیتری با رایحه همین عطر نیز قابل خریداری می باشد. 


تاریخ درج: 1394/10/02
جستجوی محصول

جستجوی محصول بر اساس

برنـــــد:
نام عطــر:
رایحه اصلی:
رایحه فرعی:
جنسیت: