امروز: جمعه 1397/08/25

ادکلن اسپرت Joop برای جوان ترها

ادکلن اسپرت Joop برای جوان ترها این روزها خبر عطرهای جدید از دیزاینرهای مختلف، همه ی عطردوستان را هیجان زده کرده است. اکثر برندهای عطر و ادکلن -چه برندهای نیش و چه دیزاینرهای مطرح تر مد- عطرهای جدیدی را که برای سال جدید 2016 آماده کرده اند را معرفی می کنند تا مخاطبان را در خرید عطر زمستانی راهنمایی کنند. برند عطر و ادکلن جوپ هم به تازگی خبر ارائه ی عطر جدیدی را در سال میلادی پیش رو منتشر نموده است. عطر Joop! Homme Sport ، نام رایحه مردانه جدیدی است که برند عطر Joop برای آغاز سال 2016 تدارک دیده است. این عطر نسخه ای دیگر است از عطر کلاسیک جوپ هوم که در سال 1989 عرضه شده بود. در هرم رایحه های عطر جوپ هوم اسپرت، نُت های رایحه بالایی شامل رایحه های ترنج، نعناع و زنجبیل می شوند که هر سه به نحوی خنکی و تازگی را بهمراه تیزی و تندی خاصی منتشر می کنند. در لایه میانی این عطر، بهارنارنج، چرم، رایحه های اقیانوسی و نمک دریا قرار دارد که با لطافت خاصی بروی پوست می نشیند. در انتها رایحه ی گرم لوبیای تانکا خاتمه بخش رایحه عطر جوپ هوم اسپرت است. 
در واقع، در نسخه اسپرت عطر جوپ هوم، رایحه های محوری حفظ شده اند و در کنار آن رایحه های خنک و درخشانی اضافه شده اند تا رایحه ی کلی عطر را روشن تر و برجسته تر نمایند. در کمپین تبلیغاتی این عطر، چهره ی  جاستیس جاسلین، فوتبالیست امریکایی به چشم می خورد. 
ترکیب عطر Joop! Homme Sport  توسط آنتوان لی خلق شده است و با غلظت EDT به بازار عرضه می شود. در کنار این ادکلن ورزشی، دئودورانت و ژل استحمام نیز با همین رایحه به فروش می رسد. 


تاریخ درج: 1394/09/30
جستجوی محصول

جستجوی محصول بر اساس

برنـــــد:
نام عطــر:
رایحه اصلی:
رایحه فرعی:
جنسیت: