امروز: چهارشنبه 1397/07/25

بهترین عطرهای زنانه پاییزی

بهترین عطرهای زنانه پاییزی فصل پاییز از راه رسیده است و با تغییرات آب و هوایی ما نیز بر آنیم تا عطر همیشگی خود را مطابق با فصل تغییر دهیم. اما متاسفانه هر ساله خیل عظیمی از عطرهای پاییزی وارد بازار می شوند و ما سردرگم می مانیم که به راستی کدام یک شیک ترین، خوشبو ترین و پاییزی ترین آن هاست؟!
در این نوشتار به معرفی بهترین و برازنده ترین عطرهای پاییزی 2015 برای بانوان می پردازیم:


Tom Ford Noir


نسخه اولیه اسانس عطر Tom Ford Noir در ابتدا برای آقایان طراحی شده بود اما چون بسیاری از زنان هم از این عطر استقبال کردند و به خود می زدند، برند عطر و اسانس تام فورد در سال 2015 تصمیم گرفت تا با کمی تغییرات و افزودن اسانس پسته شیرین و عنبر به ترکیب این عطر، نسخه زنانه آن را به بازار عرضه نماید. این عطر رایحه ای گرم و تند دارد و بسیار تحریک کننده است . حواستان باشد که اسانس این عطر خیلی خیلی غلیظ است پس مراقب باشید هر وعده چه میزان از آن به تن خود میزنید!Yves Saint Laurent Black Opium


اگر نسخه های قبلی این عطر برای شما بیش از حد غلیظ و قوی بوده است، می توانید آخرین نسخه عطر Black Opium را از برند عطر و اسانس ایو سن لوران خریداری کنید.

عطر بلک اوپیوم رایحه ای شیرین تر ، با حال و هوای گرم و وانیلی دارد و دود آن هم نسبت به نسخه های پیشین خود رقیق تر است. به علاوه رایحه جدید قهوه نیز به این عطر افزوده شده است و مانند یک فنجان قهوه اسپرسو رایحه ی آن به شما نیرو می دهد! 
استفاده از این عطر را در عصرانه های پاییزی به شما پیشنهاد می کنیم.
Tom Ford Mandarino Di Amalfi

باز هم یک عطر دلنشین دیگر پاییزی از برند عطر تام فورد. اصولا به خاطر داشته باشید که تام فورد یکی از محبوب ترین برندهای شیک و برازنده عطر است که ماندگاری عطرها و اسانس های آن حرف ندارد!عطر ماندرینو دی امالفی یادآور دلپذیر و گرمی از ساحل گرم آمالفی است که اسانس بهار نارنج، نعناع و تایم را در ترکیب خود به خوبی گنجانیده است.Gucci Bamboo

عطر گوچی بامبو که بهار امسال تازه از سوی برند عطر و اسانس گوچی وارد بازار گردید، با رایحه های گرم و دلنشین گلی و چوبی خود گزینه مناسبی برای پاییز امسال است. این عطر بوی ترنج، زنبق و اسانس گلی یلنگ-یلنگ را در هم آمیخته است. 


Victor & Rolf Flowerbombاگر برای پاییز امسال به دنبال یک عطر گلی هستید که هم مجلل و هم انرژی بخش باشد، عطر فلاوربامب، محصول محبوب برند عطر ویکتور اند رولف را به شما توصیه می کنیم. این عطر سرشار از رایحه گل های رز و یاس و ارکیده است و اسانس پچولی موجود در آن، ملایمت و دلچسبی ویژه ای به آن بخشیده است. 
تاریخ درج: 1394/07/06
جستجوی محصول

جستجوی محصول بر اساس

برنـــــد:
نام عطــر:
رایحه اصلی:
رایحه فرعی:
جنسیت: